Project omschrijving
Op de 6e verdieping van het Groothandelsgebouw in Rotterdam hebben wij voor Brink Groep gewerkt aan het interieur. De karakteristieke inrichting van het kantoor en het geweldige uitzicht over het centrum van Rotterdam maakt het een tot een inspirerende ruimte. Het ontwerp is van Fokkema & Partners Architecten.
Brink Groep zocht naar een goed bereikbare plek in het westen van het land waar medewerkers tot volle tevredenheid kunnen werken. Met het nieuwe kantoor in het Groothandelsgebouw, direct naast Rotterdam CS, is hier uitstekend invulling aan gegeven.
Verwol was verantwoordelijk voor:
- brandwerende puien
- metal stud wanden
- systeemplafonds
- systeemwanden met brons gekleurde profielen.
- uit de Slimline serie werden de enkele en dubbele Clearvision systeemwanden ingezet.
- dubbele verdiepingshoge Alukaderdeuren
- volglas deuren
- het aanbrengen van folie op glas
- de levering en montage van koven
Naast dit prachtige kantoor op de 6e verdieping hebben wij op de 4e verdieping voor het Cambrige Innovation Centre (CIC) gewerkt. Klik hier foto’s en een omschrijving van dit project.
Fotografie: Michael van Oosten
Project details
Architect | Fokkema & Partners Architecten |
---|---|
Opdrachtgever | Brink Groep |
Locatie | Rotterdam |